פדיקור מניקור בהרצליה

mcspa כשספא וקוסמטיקה נפגשים

בוטיק MCSPA מזמין אותך לחוויה מופלאה ומפנקת במיוחד של פדיקור מניקור בהרצליה. בואי להעניק לעצמך פסק זמן מהשגרה וצאי בתוך שעה קלה מהבוטיק שלנו עם מראה חדש וכובש!

טיפולי הפדיקור והמניקור ניתנים בתוספת לטיפולי הפנים או לעיסויים  ולא כטיפול נפרד. 

בוטיק ספא בהרצליהMCSPA  הוא המקום שבו נשים ונערות לוקחות לעצמן פסק זמן מהשגרה המטלטלת. כאשר מירוץ החיים המתיש שוחק את כל האנרגיות בגוף, נדמה כי לא נותר לנו דבר מלבד פינוק של יופי להטענת המצברים.

במתחם הספא היוקרתי שלנו בשרון, אתן מוזמנות לשכוח מהצרות ולהעניק לעצמכן זמן איכות. מלבד טיפולי ספא מפנקים ושלל טיפולי יופי, הפדיקוריסטיות שלנו ישמחו לעמוד לשירותכן עם מניקור פדיקור בהרצליה, המתאימים הן לשגרה והן לקראת אירועים מיוחדים.

אנו מזמינים אותך ליהנות מטיפולי פדיקור מניקור בהרצליה הכוללים פילינג, שיוף ציפורניים, עיסוי קל ומריחת לק. אלו טיפולי פדיקור ומניקור אקספרס אשר יוציאו אותך מכאן בתוך שעה קלה בלבד עם רגליים וידיים כובשות ומשויפות. כל טיפולי הפדיקור והמניקור שלנו כוללים גם אלמנטים רפואיים שמטרתם לשלב עבורך יופי עם בריאות. כמו כן, אם תרצי לארגן לעצמך (ולחברות) יום כיף בספא, תוכלי להזמין אצלנו חבילות משולבות של חבילת פינוק ספא לצד פדיקור מניקור בהרצליה. 

מניקור בהרצליה

מניקור בהרצליה

רוצה לפנק את הידיים והציפורניים בסגנון חדש, נקי ובריא. בבוטיק הספא שלנו בהרצליה את מוזמנת ליהנות מטיפולי מניקור במרכז שיעניקו לידייך מראה נשי ונפלא

פדיקור בהרצליה

פדיקור בהרצליה

בבוטיק MCSPA בהרצליה תיהני מפדיקור מקצועי הכולל ניקוי ציפורניים, גזירת ציפורניים והסרה מלאה של עודפי עור יבש

Untitled-1