עיסוי תאילנדי

עיסוי תאילנדי הוא עיסוי עתיק יומין אשר במרוצת השנים הפך לאחד מטיפולי הספא הפופולאריים ביותר. זהו עיסוי מפנק אשר שם דגש על אלמנטים בריאותיים ואנרגטיים. מטרתו היא להפיג מתחים, לסייע בבעיות בריאותיות ולשחרר שרירים תפוסים ומכווצים

מקורותיו של העיסוי התאילנדי, אשר נחשב לאחד העיסויים וטיפולי הספא העתיקים ביותר בעולם, הולכים אחורה אלפי שנים. למעשה, שורשיו של הטיפול הזה נטועים עמוק בארץ גן העדן, ובמשך הזמן הטכניקה לביצועו השתפרה והתפתחה עד מאד. יתרה מכך, העיסוי התאילנדי היווה השראה לפיתוח שיטות עיסוי רבות אחרות, וזאת בזכות הסגנון הייחודי שלו ויתרונותיו הרפואיים והבריאותיים.

בבוטיק MCSPA אנו מציעים לכם מגוון חבילות ספא במרכז לרבות טיפולים איכותיים בטכניקה התאילנדית. זאת, על ידי מטפלים מנוסים ובעלי הכשרות מקצועיות בתחום העיסוי העתיק הזה. עיסוי תאילנדי הוא עיסוי אשר מורכב ממתיחות, פיתולים ולחיצות על הגוף. יש אשר מגדירים את העיסוי התאילנדי כמעין שילוב של עיסוי ויוגה כאשר המטופל הוא פאסיבי והמטפל מוביל את הקצב.

עיסוי תאילנדי חייב להיות תוך כדי הקשבה רצופה לגוף ולנפש. בדומה ליוגה, גם עיסוי תאילנדי מחבר בעדינות את האלמנטים הפיסיים עם האלמנטים הרגשיים. זאת, בכדי לסייע הן להפגת מתחים בשרירים, והן להפחתת לחצים ודאגות. בנוסף, עיסוי תאילנדי מעניק לגוף גמישות ומקנה לו יכולת לעמוד בלחצים פיסיים. אי לכך, מדובר בטכניקת עיסוי אשר נחשבת פופולארית במיוחד בקרב ספורטאים, רקדנים, אתלטיים ועוד. מטרה נוספת של העיסוי התאילנדי היא להגיע לאיזון אנרגטי ולאפשר לגוף להיכנס למצב של שלווה ורוגע.

מחירים:

עיסוי של 60 דק' ב 300 ש"ח

 עיסוי של 75 דק' ב 350 ש"ח

עיסוי של 120 דק' ב600 ש"ח

600

למי זה מתאים?

עיסוי תאילנדי הוא עיסוי מקצועי אשר מתאים כמעט לכל אחד. גם צעירים וגם מבוגרים יוכלו ליהנות מעיסוי תאילנדי מקצועי ולצאת מהטיפול "כמו חדשים". העיסוי מתאים הן למטופלים פעילים פיסית כגון ספורטאים ורקדנים, והן למטופלים אשר גופם נמצא רוב היום בישיבה ובמנוחה (למשל – עובדי משרדים או מטופלים לאחר ניתוחים). עיסוי תאילנדי בבוטיק MCSPA מבקש להתחקות אחר האיזונים האנרגטיים של הגוף תוך כדי הפגת מתחים וטיפול בכאבי ראש ושרירים. כמו כן, העיסוי התאילנדי הוכח כיעיל גם מבחינת בעיות שונות במערכת העיכול ומערכת הדם.

למה לצפות?

עיסוי תאילנדי הוא עיסוי אשר משלב פינוק ובריאות. אי לכך, בשלב ראשון המטפל יבקש מהמטופל לספר לו על בעיותיו הרפואיות וזאת בכדי להתאים את טכניקת הטיפול הספציפית. כאמור, עיסוי תאילנדי הוא עיסוי עתיק יומין אשר במרוצת השנים התפתחו בו מספר מגמות. המטפלים המקצועיים של MCSPA  בהרצליה מכירים היטב את שלל הסוגים השונים של העיסוי התאילנדי והם יידעו כיצד לנווט את הטכניקה המתאימה ביותר למטופל הספציפי.

לאחר מכן, עיסוי תאילנדי מתחיל עם מספר מתיחות שמטרתן לחזק את השרירים ולהאריך אותם. כעת, המטפל עובר לשלב השני אשר כולל לחיצות קלות על הרקמות, הגידים והשרירים. עיסוי תאילנדי הוא עיסוי אשר במהלכו המטופל משנה מספר תנוחות. על פי רוב, הטיפול מבוצע בארבע תנוחות עיקריות – שכיבה על הבטן, שכיבה על הגב, שכיבה על הצד וישיבה.

מה עוד?

עיסוי תאילנדי הוא עיסוי רומנטי אשר יכול בהחלט להתאים גם במסגרת זוגית. אם אתם רוצים להתפנק עם יום ספא בהרצליה, אתם מוזמנים לבוטיק MCSPA בשרון. תוכלו ליהנות אצלנו ממגוון עיסויים במרכז היוקרתי שלנו, אשר זמינים עבורכם גם במסגרת חבילות ספא זוגיות. חבילות הספא המפנקות יכולות להיות מורכבות מעיסוי תאילנדי עם הפתעות נוספות כגון ג'קוזי מפנק, סאונה יבשה, כוס יין, עוגיות, שוקולדים, טיפולי פנים ועוד. עיסוי תאילנדי יכול להשתלב נהדר עם טכניקות עיסוי נוספות.

עיסויים נוספים:

עיסוי שוודי במרכז, עיסוי עם אבנים חמות, עיסוי משולב

Untitled-1