עיסוי משולב

עיסוי משולב הינו עיסוי המשלב מספר טכניקות המיושמות במהלך העיסוי בהתאם למבנה וצרכיו של המטופ/ת הטכניקות הן: שוודי, תאילנדי, ספורטאים, אבנים חמות, רייקי, רפלקסולוגיה, רפואי, לומי לומי, ארומתי ועוד.

עיסוי משולב  מיועד לכל חלקי הגוף הוא נחשב לטיפול מקיף, רגליים אחוריות, עכוז (ישבן), גב, צוואר, קרקפת, פנים, חזה עליון (בכיסוי מגבת אצל נשים), מקלעת השמש, שכמות, צלעות, צ'אקרות, בטן, רגליים קדמיות וכפות רגליים. כל אזור בגוף מקבל עיסוי שמיועד לטיפול בבעיה מסוימת והכל לפי צורך הגוף.

עיסוי משולב עונה על מגוון בעיות. שחרור שרירים תפוסים עייפים ומאומצים, פיזור חומצות חלב, מעצים את זרימת הדם הלימפה והעיכול, פותח את נקבוביות העור, משחרר לחצים, כאבי גב, מנקה, מטהר מעורר ומגביר את מערכות הדם, העצבים והמערכת החיסונית. עוזר בשיכוך כאבי מחזור וכאבי בטן, מעודד ספיגת אנרגיות חיוביות ופתיחת ה"צ'אקרות" (מרכזי אנרגיה שיושבים לאורכו של קו עמוד השדרה), משחרר אנרגיות שליליות וחסימות מהגוף, מביא את הגוף למצב של עוררות, ריפיון מחשבות, שלווה, הרגעה ואיזון נפשי.

עיסוי משולב הוא עיסוי שמותר כמעט לכולם כמובן שצריך לידע את המטפל לגבי בעיות ומחלות למיניהן כדי שיתאים את סוג הטיפול לצורכו של המטופל.

מחירים:

60 דק'

75 דק'

120 דק'

300

350

600

עיסויים נוספים:

עיסוי שוודי במרכז, עיסוי עם אבנים חמות, עיסוי תיאלנדי

Untitled-1